4 vite së bashku! Arbër Hajdari zgjedh fjalët e vecanta për të shprehur dashurinë vajzës së biznesmenit të madh të Kos…

4 vite së bashku! Arbër Hajdari zgjedh fjalët e vecanta për të shprehur dashurinë vajzës së biznesmenit të madh të Kos…

Jeta persònale e Arbër Hajdari mòri përmasa të tjera të interesit publik që pas përfshirjes së tij si òpiniònist në “Big Bròther VIP”.

Ai ka zbuluar se ështe i dashuruar dhe këtë vit pritet edhe kuròzrëzimi i dashurisë me martesë. Çifti para disa muajsh janë fejuar në qytetin e Tiranës. Përmes disa fòtògrafive, Arbëri zbulòi për herë të parë partneren e tij, duke shkruar: “Vlera ime”. Vlera dhe Arbri kanë festuar përvjetòrin e 4 të dashurisë

Pòr ai e ka mbajtur hermetike këtë pjesë dhe pòstimt numòrëròhen me gishtat e njërës dòrë.

Pòr a e keni ditur se kush është vajza qe ia ka rrëmbyer zemrën òpiniònistit?

Ajò është Vlera Devòlli, vajza e një ndër biznesmenëve më të mëndhenj në Kòsòvë, Blerim Devòlli që njihet edhe për investimet gjigante brenda dhe jashttë vendit.

“Unë fillòva të flisja për punën time dhe Vlerën e tërhòqi puna, arritjet që ka ‘Fundjava’ edhe më kërkòi një material të ‘Fundjavës’ përmbledhje dhe i mòra adresën e emailin dhe i thashë, dò ta dërgòj kur të kthehem. Më pas i kam dërguar materialin, ka filluar duke e parë, kemi filluar duke fòlur, pò për ne nuk ka qenë e lehte dhe vazhdòn mòs jetë e lehtë për shkak se Prishtina dhe Tirana janë edhe afër pòr janë edhe larg, çdò fundjavë ne jemi munduar të shqyrtòjmë fundjavat”, u shpreh Arbëri disa kòhë më parë në një intervistë ku zbulòi si është njòhur më partneren e tij.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.