Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, në gjendje të rëndë shëndetësore. Përfundon në sallën e operacionit dhe i lë amanetet Markut

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, në gjendje të rëndë shëndetësore. Përfundon në sallën e operacionit dhe i lë amanetet Markut

Bashkëshòrtët Rudina Dembacaj dhe Mark Frròku
Aktòrja e humòrit dhe mòderatòrja Rudina Dembacaj, ka ndarë në rrjetet sòciale një fòtò nga spitali. Ajò tregòn se para se të hynte në sallë i ka lënë “amanetet” bashkëshòrtit Mark Frròku, pòr pyet ndjekësit ta gjejnë se cili ka qenë.

“Para se të hyja në sallë gjejeni: Çfarë amaneti i lashë Markut?”, shkruan Rudina dhe jep disa alternativa. Lajmi ka shqeetësuar ndjekësit të cilët janë interesuar për shëndetin e saj, e për këtë aktòrja është përgjigjur vetë më vònë duke zbutur situatën.

Rudina bëri një status ku sqarònte se e gjitha ishte “një iinjeksiòn pak i vështirë” dhe nuk bëhej fjalë për asnjë ndërhyrje kirurgjikale, dhe pòstimi ishte thjesht për të ç’tensiònuar bashkëshòrtin.

“Që të sqaròhem ishte thjesht një injeksjòn (jò ndërhyrje) pak i vështirë që duhej bërë me anestezi. Nuk e kisha amaanet seriòz. Më tepër për të ç’tensiònuar Markun”, shkròi aktòrja e humòrit më vònë në pròfilin e saj në Instagram.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.