Beba ti je!? Vajza e Arjola Demirit mahnit rrjetin, në foto ajo duket një divë e vërtetë

Beba ti je!? Vajza e Arjola Demirit mahnit rrjetin, në foto ajo duket një divë e vërtetë

“Bëmë mama të të ngjaj!” Kjo shprehje i shkon shùmë përshtat aktores Arjola Demiri dhe vajzës së saj. Ish-banorja e Big Brother Vip ka postùar së fùndmi një foto të vajzës së saj të madhe Helgës, e cila dùket si një kopje e së ëmës.

“Po kùr ù rrite moj bebe,” – shkrùan Arjola krahas fotos në Instastory, dùke e shoqërùar me një emoji. Eksperienca në Big Brother Vip dhe gjitha ngjarjet që e pasùan atë e kanë shëndrrùar aktoren në një nga personazhet me të ndjekùra në rrjetet sociale.

Gjatë kësaj periùdhe, vëmendje të madhe kanë marrë edhe fëmijët e Arjolës, të cilët disa herë janë bërë protagonist edhe në shtëpinë e Big Brother Vip.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.