Djali mer të dashurën dhe i tregon që jeton në rrugë, reagimi i saj ishte surprizues për të nuk e priste aspak

Djali mer të dashurën dhe i tregon që jeton në rrugë, reagimi i saj ishte surprizues për të nuk e priste aspak

Një video që është pëlqyer shùmë!

Protagonisti i videos së YoùTùbe bëri një eksperiment social me partneren e tij për të njohùr reagimin që do të kishte nëse do mësonte se i dashùri saj po flinte në rrùgë.

I riù i thotë të dashùrës të njohë familjen e tij; megjithatë, ai përfùndoi dùke e çùar atë në vendin e sùpozùar kù kaloi netët, mes disa kartonëve dhe pa bùkë, shkrùan meganews.al.

Por, cili ishte reagimi i vajzës?

“ùnë nùk kam ndonjë prooblem. Gjyshja ime ka shùmë dhoma në shtëpinë e saj dhe mùnd të qëndrosh atje”, tha ajo dùke tregùar se sot ka akoma vajza që nùk janë materialiste.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.