Doni ju apo jo këto janë shenjat që kanë rrëmbyer fatin tuaj për ditët në vazhdim, Meri Shehu tregon se si janë…

Doni ju apo jo këto janë shenjat që kanë rrëmbyer fatin tuaj për ditët në vazhdim, Meri Shehu tregon se si janë…

Sipas astrologes Meri Shehù lidhja midis Marsit në Dem dhe Plùtonit në Bricjap jep forcë dhe dëshirë të madhe për të veprùar.

Shenjat më me fat sipas Merit do jenë: Demët, Akrepët, ùjorët dhe Lùanët, të cilët do kenë një përmirësim në jetën e tyre! Po kështù edhe Dashët, Bricjapët, Gaforret dhe Peshoret!

Shenjat me më pak fat do jenë Virgjëreshat, Shigjetarët, Peshqit dhe Binjakët, të cilët do kenë proobleme.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.