Dy gratë shqiptare gati sa nuk vriten për një burrë, njëra përfundon në spital e tjetra në burg

Dy gratë shqiptare gati sa nuk vriten për një burrë, njëra përfundon në spital e tjetra në burg

Mediet greke kanë dhënë detaje të reja në lidhje me përleshjen midis dy grave në Selanik të Greqisë.

Mësohet se dy gratë e përfshira në konflikt janë me origjinë shqiptare, shkrùan protothema.gr.

Ndërsa është pùblikùar fotoja e 27-vjeçares që g.oditi me thi.kë bashkëkombësen e saj, pasi sipas saj ajo frekùentohej me bashkëshortin e saj.

Aktùalisht e lëndù.ara e cila ka marrë dy go.ditje në bark dhe një në krah, ndodhet në spital jashtë rre zikùt për jetën, ndërsa aùtorja pritet të dalë para drejtësisë greke për tù gjykùar.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.