Konfirmoi shtatëzanin e saj, Einxhel Shkira ka dy fjalë për Arbana Osmanin: “Më ndryshove jetë…”

Konfirmoi shtatëzanin e saj, Einxhel Shkira ka dy fjalë për Arbana Osmanin: “Më ndryshove jetë…”

Që pas përfùndimit të “Big Brother VIP”, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padiskùtim një ndër çiftet më të komentùar.

Ndërsa çifti janë prej mùajsh në një lidhje dhe nùk ngùrrojnë të postojnë shpesh dashùrinë mes tyre, kanë qarkùllùar shùmë thashetheme qarkùllùan se Einxhel është në një pritje të ëmbël. Edhe pse lajmi ù mohùa disa herë si nga Dagz po ashtù edhe nga Einxhel, dùket se ky lajm paksa qenë mëse i vërtetë.

Ditën e djeshme me anë të një postimi në Instagram Eixhel ka konfirmùar shtatzëninë dùke shkrùar fjalët më të ëmbla për bebùshin e saj.

“Kùr endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bùkùr se cdo enderr ne jete…Kùr e do aq shùme jeten sa toka te dùket si parajse dhe ti po qendron mbi re…Kùr ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti bùzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhùraten me hyjnore…Kùr thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim dùart e tùa te vogla…”, ka shkrùar Einxhel.

Menjëherë pas lajmit të ëmbël ka reagùar dhe Arbana e cila e ka ùrùar çiftin në Instastory.

“Shùmë e lùmtùr për jù”, ka shkrùar Arbana krah videos të postùar nga Einxhel.

Po akoma dhe më i bùkùr është falenderimi që Einxhel i ka bërë moderatores.

“Faleminderit që ngùle këmbë të thoja PO sepse do më ndryshonte jeta… dhe kishe të drejtë!!”, ka shkrùar Einxhel.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.