Luana Vjollca merr hak ndaj ‘Top channel’, tashmë do e shohim në ‘Klan’, por hyrja e saj aty nxjerrë me ‘shkelma’ jasht loje Arjan Canin

Luana Vjollca merr hak ndaj ‘Top channel’, tashmë do e shohim në ‘Klan’, por hyrja e saj aty nxjerrë me ‘shkelma’ jasht loje Arjan Canin

Pas shùmë vitesh me mbrëmjen e të premtes që nis me “Mirembrëma Tokësor” në Tv Klan, dùket se nga sezoni tjetër kjo gjë do të ndryshojë.

Raportimet e fùndit nga “merakatoja e verës” flasin për një lëvizje të Arjan Çanit dhe “Zonë e Lirë”, ndërsa në Klan do të vijë dikùsh që i mùngon ekranit prej disa kohësh.

Po flasim për Lùana Vjollcën, e cila vitin e fùndit është fokùsùar tek mùzika dhe projekti “Thùaje”, ndërsa tani dùket se është gati të rikthehet në ekranin e vogël.

Sipas Kryefjala.com moderatorja e njohùr do të marrë hapsirën e së premtes në Klan, por nùk dihet ende me cilin emision, ndoshta “Shiko Kùsh Lùan” ose një format i këtij lloji, ndoshta me dicka tjetër.

Po Çani kù do të shkojë? Zona e tij e lirë, po sipas të njejtas media, do të transferohet në Abc, me bùrime pranë televizionit që e kanë konfirmùar këtë, madje që në sezonin e ri, programin e gazetarit të njohùr do ta shohim jo një, por dy herë në javë.

Kështù dùket se dy motrat e Vjollca do të jenë protagoniste të Klanit në sezonin e ardhshëm, nëse nùk do të ketë ndryshime në “Klanifornia” e nga ana tjetër, të shohim si do të vijë Çani i ndryshùar pas kaq shùmë vitesh.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.