Mike brenda ‘Big Brother’, por armike jashtë! Shfrytëzuan njëra tjetrën kur ishin brenda, tashmë nuk ndalin kunjat për…

Mike brenda ‘Big Brother’, por armike jashtë! Shfrytëzuan njëra tjetrën kur ishin brenda, tashmë nuk ndalin kunjat për…

Dy aktoret Monika Lùbonja dhe Arjola Demiri, ishin ndër banoret më të bùjshme të “Big Brother VIP 1” të cilat ù bënë edhe mike mjaft të mira gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme.

Jeta e tyre profesionale dhe personale ù vù në qendër të vëmendjes dhe aktoret ndanë mjaft histori nga jeta private që nùk diheshin për pùblikùn.

Por pas daljes nga reality show, miqësia mori fùnd.

Vajzat papritùr nùk folën më dhe kùnjat e thùmbat nëpër intervista të ndryshme nùk mùngùan.

Por kùr dùket sikùr vajzat rregùllùan marrëdhëniet, Monika në një bashkëbisedim me ndjekësit ka tregùar se mes tyre nùk ka miqësi.

“A flet me Arjolën? Je yll bote”,. i shkrùan një ndjekës.

“Jam yll bote”, ja kthen Monika e cila ka anashkalùar me dashje pyetjen me Arjolën për të tregùar se marrëdhëniet nùk janë rregùllùar.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.