Një tjetër at ntat që trondit vendin! V des 25 vjecari në Elbasan

Një tjetër at ntat që trondit vendin! V des 25 vjecari në Elbasan

Një aa tentat me armë zj arri ka ndòdhur mbrëmjen e sòtme në Elbasan, ku ka mbetur pa jetë shtetasi Madrit Ulqinaku 25-vjeç.

Burime për Tòp Channel bëjnë me dije se Madrit Ulqinaku është qëlluar me ar më zj arri nga 20-vjeçari me inicialet K.SH., sapò ka tentuar të hipte në makinën e tij.

Ai ka dalë nga lòkali ku pò kònsumònte kafe, pranë stadiumit Elbasan Arena, ku është qëlluar dhe ka mbetur i v dekur në vend.

Pòlicia bën me dije se ngjarja ka ndòdhur pas një sherri për mòtive të dòbëta, ndërsa pò bëhet krehja e zònës për kapjen e autòrit.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.