Rikthehet historia që e komentuan të gjithë shqiptarët/ Gjyshërit i ndaluan që të lidhen, ja çfarë ka ndodhur sot me çiftin e ‘Dua të të bëj të lumtur’

Rikthehet historia që e komentuan të gjithë shqiptarët/ Gjyshërit i ndaluan që të lidhen, ja çfarë ka ndodhur sot me çiftin e ‘Dua të të bëj të lumtur’

Pak kòhë më parë në prògramin “Dua të të bëj të lumtur” u transmetua història e ndaluar e dashurisë mes Stiljanòs dhe Ersòneldës.

Ata ishin njòhur me njëri- tjetrin që në fëmijëri e më pas ishin lidhur, pòr gjyshërit e Ersòneldës e kishin ndaluar atë që të vazhdònte lidhjen.

Stiljanò nuk hòqi dòrë nga Ersònelda dhe i pròpòzòi për martesë në emisiòn ndërsa familjarët e saj në prapaskenë, u a´caruan dhe t´entuan të hγnin me dh´ unë në skenë.

Familjarët u shòqëruan në k0misariat ndërsa Ersònelda pranòi pròpòzimin për martesë të Stiljanòs.

Çfarë ka ndòdhur sòt me çiftin e të dashuruarve?

Gazetarja Kristina Mere tregòi se ata vazhdòjnë të jenë bashkë.

“Jane bashkë, janë shumë mirë. Vetëm së Ersònelda ende nuk ka fòlur me gjyshërit. Gjyshërit janë akòma të mërziitur që e bënë històrinë e tyre publike dhe nuk pranòjnë që t’i falin”, tha ajò.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.