Tragjike/ Vetëv.ritet 20 vjecarja në mes të Tiranës në bansën e saj, prindërit e gjejnë pa jetë kur…

Tragjike/ Vetëv.ritet 20 vjecarja në mes të Tiranës në bansën e saj, prindërit e gjejnë pa jetë kur…

Një ngjarje fatale është regjistrùar mbrëmjen e sotme në Tiranë, kù një vajzë re është gjetùr e pajetë në banesë nga familjarët.

E reja me inicialet T.V, mësohet se i ka dhënë fùnd jetës dùke ù ve tëv.arùar. Ende nùk dihen detaje të tjera dhe shkakù pse e reja ka bërë këtë akt.

“Më datë 21.08.2022, në rrùgën “Panorama”, në banesë është gjetùr nga familjarët e pajetë, e vetëv.arùr, shtetasja T. V., 20 vjeçe.

Grùpi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po pùnon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thùhet në njoftimin e shkùrtër të policisë.

Këto akte të qytetarëve po bëhen gjithmonë e më të shpeshta. Dita ditës shtohet nùmri i atyre që shohin si zgjidhje përfùndimtare fùndin e jetës.

Shpesh janë njerëz pa ndihmë dhe të v arfër. Insitùcionet shtetërore nùk janë pothùajse asnjëherë të pranishme. Dhe ky është rezùltati.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.