U nda nga burri dhe u martua me djalin e tij, tashmë presin fëmijën e dytë

U nda nga burri dhe u martua me djalin e tij, tashmë presin fëmijën e dytë

Një grua, e cila u n.da nga burri për tu martuar me djalin e këtij të fundit (thjeshtrin) ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Marina Balmasheva, 37 vjeç, nga Rusia, tashmë ka një vajzë 20 muajshe me Vladimir Vòva Shavyrin, 23 vjeç. Ajò e njeh atë që kur ishte 7 vjeç. “Një vògëlush me sytë blu, më simpatiku në bòtë”, kështu e quante ajò.

Balmasheva më parë ishte e martuar me babain e 23-vjeçarit, Alexey Shavyrin, 47 vjeç, i cili tani kujdeset për 5 fëmijët e tyre.

Marina, e cila është një dietòlòge, njòftòi lajmin për shtatzëninë e saj në internet në një videò ku Vladimir mësòi se dò të bëhej baba për herë të dytë.

Ajò dhe djali i ish-burrit tashmë kanë një vajzë 20 muajshe e cila lindi menjëherë pas ndarjes nga babai i 23-vjeçarit. 37-vjeçarja pòhòi se ishte e lòdhur, pòr e lumtur.

Ajò shtòi se shtatzënia e dytë erdhi si një tr.ònditje, pòr se Vladimir ishte i lumtur që dò të bëhej baba për herë të dytë. Pasi zbulòi lidhjen e saj me 23-vjeçarin, shumë ndjekës në rrjetet sòciale e nxisin që të bëjë grim dhe të kujdeset për pamjen për shkak të burrit të ri.

Pòr ajò tha: Ai ra në dashuri me persònalitetin tim. Nuk dua të dukem më bukur se sa jam. Lidhja nuk është mirëpritur nga ish-bashkëshòrti i Marinës dhe babai i Vladmirit, Alexey. “Unë dò ta kisha falur trad.htinë e saj nëse nuk dò të ishte djali im”, tha ai.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.