Vajza e Sabianit feston ditëlindjen, dedikimi i këngëtarit ta bënë mishin kokërr: ” Drita e shpirt…Të uron babo…”

Vajza e Sabianit feston ditëlindjen, dedikimi i këngëtarit ta bënë mishin kokërr: ” Drita e shpirt…Të uron babo…”

Keisi, vajza e Sabianit, festòn sòt ditëlindjen dhe këngëtari shkròi fjalët më të bukura për të.

Këngëtari ka publikuar një fòtògrafi me të bijën krahas së cilës ka shkruar: “Çdò vit që kalòn tu dukesh edhe më e bukur drita e shpirtit tim. Të uròn babò edhe 100 vite të lumtura”.

Keisi, e cila mbush 22 vjeç, njihet si vajza sek si e këngëtarit.

Ajò ka një llògari publike në Instagram dhe në fòtòt që publikòn tregòjnë linjat e saj sensuale, dhe imazhe pròvòkuese nga jeta e saj e përditshme.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.